Jak na fotky z dovolené, které vám budou ostatní závidět?

Jedinečný ON-LINE videokurz

Nechte se inspirovat z pohodlí vašeho domova. Učte se ve chvílích svého volna.
Vracejte se kdykoli a kolikrát chcete k jednotlivým lekcím. Vyzbrojíme vás na vaši dovolenou.

Co získáte?

 • 5 týdnů intenzivního FOTO-TRÉNINKU

  Lektoři vám budou k dispozici 5 týdnů! V členské sekci můžete pokládat neomezené množství dotazů. Získáte zpětnou vazbu od lektorů a spoustu inspirace od ostatních účastníků.
 • 4 nabité lekce

  V každé lekci vám detailně vysvětlíme techniky focení, které si v následujícím týdnu vyzkoušíte v praxi.
 • 4 úkoly a zpětné hodnocení

  Každý týden jedno zadání na které získáte zpětnou vazbu. Zhodnotíme váš výsledek a poradíme vám jak to udělat lépe.
 • Neomezený přístup po dobu 1 roku

  Celý rok můžete opakovaně procházet jednotlivé lekce. Diskuse mezi účastníky bude stále aktivní. Sami si zvolíte tempo, čas a počet opakování.

Šetřte čas i peníze

Pro absolvování kurzu nepotřebujete dovolenou. Učte se v čase, kdy vám to vyhovuje. Čas, který byste strávili na cestě za živým kurzem, můžete věnovat výuce. Ušetříte peníze za dopravu, nocleh a pronájem učebny.

Nevyhovuje vám termín?

Pevný termín začátku kurzu může být pro mnohé nevyhovující. U našeho kurzu nemusíte začít v den spuštění, přidejte se v následujících dnech. Nejste omezeni konkrétním dnem a hodinou. Buďte pány svého času.

Učte se rychleji a efektivně

Učte se rychleji a lépe v názorném videokurzu. Jdeme přímo k jádru věci. Videokurz je postavený na praktických zkušenostech. Ušetříme vás nudné teorie a čtení spousty knih.

Opakování je matka moudrosti

Přijde vám hloupé ptát se na věci, které již lektor říkal? U našeho kurzu se můžete kdykoli vrátit a zvolit si vlastní tempo výuky. Opakování je zdarma. Diskuzi mezi účastníky a reakce lektorů na vaše dotazy budete mít k dispozici neustále v členské sekci. Již se vám nestane, že něco zapomenete.

Obsah kurzu:

 • Jak se na dovolenou připravit

  Co si vzít s sebou a co je zbytečné? Co nesmí chybět a jak se připravit na fotografování na dovolené?
 • 20 tipů na dokonalý portrét

  Vydařené fotografie svých blízkých jsou základem krásného fotoalba z dovolené. Poradíme vám jak na to.
 • Jak na pohlednicovou krajinu + detail (makro)

  Jak správně komponovat, čeho si všímat? Chcete vytvářet pohlednicové snímky? Tipy na hledání zajímavých detailů, které projasní vaše dovolenková alba.
 • Zářivé noční město + fotografování v budovách

  Naučíme vás, jak vytvářet kouzelné snímky nočního města. Ukážeme vám, jak fotografovat za špatných světelných podmínek.
 • Základní postprodukce

  Jak snadno a rychle vylepšit vaše fotografie? Ukážeme vám jednoduché kroky pro zářivější, ostřejší a barevnější fotky.

Účastníci předchozího ON-LINE kurzu napsali:

Nemohu jinak než pochválit srozumitelně a přitom profesionálně zpracovaný videokurz. Rozhodně by si zasloužil pokračování, třeba na různá témata fotografování, například: makro, příroda, krajina, sport, portrét atd ... Děkuji a přeji krásný den a dobré světlo.

Zdeněk Vrbata

Dobrý den, děkuji za váš fotokurz, jste prostě profíci. Klidně uvítám další pokračování a klidně i placené. Jsem velice spokojený. Děkuji a hezký den!

Maros Wachsman

Váš kurz je jedinečný a perfektní. Jsem fotografka - amatér, ale o fotografování mám veliký zájem. Zjistila jsem, že bez porozumění a pochopení základních principů není možné fotit. Snažila jsem se sehnat si nějaký vhodný kurz, ale nedařilo se. Až ten Váš! Mám pocit, že je sestavený přesně na míru. Je tam vše co potřebuji a navíc je podán jasně a srozumiteně. Jsem z toho nadšená. Hodně cestuji, fotím do rawu a s každou fotkou si dám práci, aby byla kvalitní, zajímavá a dokázala vyjádřit i atmosféru okamžiku.

Jiřina Duchoslavová

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro začínající a mírně pokročilé fotografy. Není důležité, zda máte digitální zrcadlovku nebo kompaktní fotoaparát s automatickými režimy. Nejste omezeni značkou nebo stářím vašeho modelu.

Nekupujete zajíce v pytli

Nejste si jisti, zda je kurz vhodný i pro vás? Nebojte se, i když kurz začnete a nesplní vaše očekávání (jsme si jistí, že ano!), vrátíme vám celou částku zpět na váš účet. A to do 14 dnů od vstoupení do členské sekce. U nás nakupujete 100% bez rizika!